Hakkımızda

‘’Yüksek müşteri memnuniyeti" hizmet anlayışımız ile yola çıkarak, her zaman ilk hedefimiz yüksek kalitede hizmet sunmak ve müşterilerimizi memnun etmektir.
Misafirlerimize en mutlu günlerinde beklentilerinin üstünde hizmet vererek, hayalini yaşadıkları bu şölende unutulmayacak bir gün yaşatmak hedefimizdir. Tecrübeli ekibimizle, ilkeli ve titiz çalışma anlayışıyla, özel tasarım ve kullanılan son teknoloji ile hizmet vererek, mutluluğun, sevginin, güvenin ve eğlencenin hissedilmesini sağlamaktır.
Burada Her şey Hayallerinizdeki Gibi !!!
Müşterilerimizin en mutlu ve en özel günlerini esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmaktayız. Her bir misafirimize aynı ilgiyi göstermek, eksiksiz aynı kaliteyi sunmaktayız.
Hayalinizdeki organizasyonları; uzman ekibimiz, güler yüzlü yönetici kadromuz, şefimizin leziz mönüleri, renkler, ışıklar, müzik ve kokularla duyuları çelen bir ambiyans oluşturan mönüleri ile unutulmaz anılara dönüştürüyoruz.
Lima Davet & Balo Salonu; kapalı alanda 500 kişiye hizmet verme kapasitesine sahip, konum itibari ile kolayca bulunabilecek bir noktada olması sayesinde yanı başımızda bulunan ISPARK otoparkımızla güvenle hizmet vermek, hijyenik bir ortamda arzuladığınız kalitede bir hizmet sunmak en büyük gayemizdir.
Sizin misafirleriniz, bizim misafirlerimiz olup size gösterdiğimiz ilgiyi onlara da aynı şekilde göstermeye devam edeceğimize söz veriyoruz.
2015 yılından beri birçok önemli projeye imza atan Lima Davet & Balo, organizasyon denince akla gelen ilk isimlerden biridir.
En özel gününüzü taçlandırmak için hazırız…

Misyonumuz

Sürekli yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek, toplumun çekirdeği aile kurumunun sağlam temeller üzerine kurulup devam ettirilebilmesi için sosyal sorumluluk üstlenme ve Organizasyonlarda davetli misafirlerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmeti sunmak. Teknolojik yatırımları gerçekleştirerek en güzel ve en özel günlerini hayallerindeki gibi gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Özel tasarım ve kullanılan son teknoloji ile hizmet vererek salonumuzun tüm köşelerinden mutluluğun, eğlencenin, sevgi ve saygının, eğlencenin hissedilmesini sağlamak. Sektörümüzün gelişimini desteklemek, şube sayısını arttırarak tüm Türkiye'ye yayılmak ve bunları yaparken kaliteden ödün vermeden kurumsal kimliğimizle bulunduğumuz noktalara değer katmaktır.
Unutulmaz anlarınızda yanınızdayız !